MÖBLER / Bord / Spelbord 6525585
nr 652 5585
Spelbord
Sent 1800-tal, längd: 88, djup: 45, höjd: 76
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
700 kr
måndag 23 augusti 2010
kl 18:15:30
300 kr
350 kr
500 kr
650 kr
600 kr